PROJELER

UYGULAMALARIMIZ

KURUMSAL

HABERLER

İLETİŞİMANASAYFA   |   KURUMSAL


BATU REKLAM, sektörde 20 senelik deneyimi olan Halit TAŞ tarafından kurulmuştur. Bu gün itibari ile dijital baskı, tabela / display / fuar sistemleri, araç renk değişimi ve görsel kaplama, cephe kaplama gibi alanlarda faaliyetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz.

Üstlendiğimiz her projede farklı bir mekanı ya da objeyi 'En İyi Mekan / En İyi Obje' ye dönüştürmek için gerek çevrenin gerekse de projenin farklı ve yeni boyutlarını tasarımcı ruh ve tecrübe ile ankrajlıyoruz.
İşbirliği ve ekip çalışmasına yönelik çalışma prensibimiz, içerisinde yaşadığımız dünyayı daha yaşanabilir hale getirmeye yönelik Düşünsel Tasarım Felsefemizin temelini oluşturmaktadır.

Etik değerlerimizin temelini ise, topluma olan sorumluluğumuz ve diğer insanlar, farklı kültürler ve yaşam tarzları, toplumla olan ilişkilerimizi en insancıl seviyeye getirmeye yönelik çalışma ve arayışlarımız şekillendirmektedir.
Her projede öncelikle dikkat ettiğimiz nokta, insan üzerindeki negatif etkileri ortadan kaldırmaya yönelik tasarımsal ve teknik alternatifleri keşfetmek, hayata geçirmektir. Bunu yaparken, müşterilerimizi maddi olarak desteklemeye yönelik ekonomik çözümler ve seçenekler sunmaktayız.
BATU DİJİTAL olarak, tüm projelerimize 'Önce İnsan' odaklı bakmaktayız.


BAŞKAN' IN MESAJI
Değerli Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız,

BATU DİJİTAL olarak çeyrek asrı aşkın bir süredir Türkiye ve Dünya ekonomisine katma değer yaratmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Başta Reklam Sektörü olmak üzere, faaliyet gösterdiğimiz her alanda yakaladığımız başarının itici gücü hiç şüphesiz ki sahip olduğumuz köklü geçmişimizden kaynaklanmaktadır.

'Yüksek kaliteli ve bol çeşitli ürünler ile yurt dışında da bilinen ve tercih edilen bir marka olmak' vizyonu ile hareket eden şirketimiz, bu alandaki farkını sergilemek, çıtayı daha da yukarı taşımak için çalışmalarını bundan sonra da sürdürecektir.
Elbette, sadece finansal açıdan büyümek yeterli değildir. Bu gerçekten hareketle müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın memnuniyeti için çalışmalarımızı sürdermeye, topluma ve geleceğe katkı sağlayacak projelere imza atmaya devam edeceğiz.
Sektörde saygın ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almamıza katkı sağlayan tüm iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve kıymetli çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

Halit TAŞ
COPYRIGHT © 2022 BATU REKLAM DİJİTAL Tüm Hakları Saklıdır